REGULAMIN

Regulamin sklepu internetowego  - AIRCOMBAT MODELE RC


 

 

1. Zamówienia można składać

e-mailem na adres   :  aircombat-rc@wp.pl    (24h)

telefonicznie pod nr. :  787 - 028 - 688

(od pn-pt w godz.11-16  sob-11-14).

 

2. Zastrzegamy sobie prawo odmowy do realizacji zamówień budzących wątpliwości .

 

3. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu oraz adresu e-mail pod którymi będzie możliwość potwierdzenia zamówienia jak również przekazania informacji o dostępności zamawianego towaru przez klienta.(czy aktualnie na stanie sklepowym znajduje się zamawiany towar ).Bez takiego potwierdzenia przez sklep zamówienie nie będzie realizowane.

 

4. Zamówienia których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni nie będą realizowane .

 

5. Ceny towarów które znajdują się w sklepie WWW.AIRCOMBAT- MODELE-RC.PL podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 

6. Należność za zamówiony towar klient reguluje przelewem przed wysyłką towaru powiększając kwotę zakupu o koszt przesyłki.

 

7. Numer zamówienia będzie podany klientowi przy potwierdzeniu zamówienia.PRZEDPŁATĘ DOKONUJE SIĘ  TYLKO I WYŁĄCZNIE PO OTRZYMANIU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI ZAMAWIANEGO TOWARU . Wpłatę dokonujemy na konto wpisując w tytule płatności : Zamówienie  nr. ..xxx..  Po odnotowaniu pieniędzy na koncie  zamówienie zostanie skierowane do realizacji .

 

8. Zamówiony towar zostanie wysłany pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie od 1-14 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia lub odnotowania wpłaty na koncie .W przypadkach braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądz tylko z pozycji która wydłuża czas realizacji zamówienia.

 

9. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów zobowiązujemy się niezwłocznie do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny przez Zamawiającego zamówienie na dany produkt nie będzie realizowane .

 

10. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować .

 

11. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie sprawdzenia towaru w obecności spedytora lub listonosza.Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.

 

12. W razie ewentualnych reklamacji należy w możliwie najkrótszym czasie skontaktować się ze sklepem AIRCOMBAT MODELE RC .Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu z dokładnym opisem sytuacji w jakiej doszło do uszkodzenia reklamowanego produktu .

 

13. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt sklepu AIRCOMBAT MODELE RC nie są przyjmowane , chyba że nastąpiły wcześniejsze inne ustalenia.

 

14. Koszt dostarczenia zamówionego towaru w/g obowiązujących stawek wyszczególnionej firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej podanej w dziale PŁATNOŚĆ i KOSZTY WYSYŁKI .

 

 

W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny pod nr.telefonu   : 787-028-688 lub na adres e-mail : aircombat-rc@wp.pl